2017-2018 güz dönemi bütünleme sınavları

T.C.

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2017-2018 YILI TIBBİ DOK. VE SEKR. GÜZ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

SINIF

DERS SORUMLUSU

DERS ADI

SINAV

TARİHİ

SAATİ

SÜRE

SINAV YERİ/ KAPASİTESİ

ÖĞRENCİ SAYISI

GÖZETMENİ

TIBBİ DOK I

Öğr.Gör.Nihan ARIBAŞ

Tıbbi Dokümantasyon I

22.01.2018

13:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ DOK I

Okutman Melis SEVEN

Türk Dili

22.01.2018

15:00

 

Z-3:48

 

Öğr. Gör. Nesrin UZUN

TIBBİ DOK I

Yrd. Doç. Dr. M. Derya ÖZDEMİR

Temel Bilgisayar Bilimleri                           

23.01.2018

11:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ DOK I

Hemşire Derya GÖÇER

Sağlık Mevzuatı

23.01.2018

14:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ DOK I

Yrd.Doç.Dr.Veysel ÇAKMAK

On Parmak Yazım Teknikleri

23.01.2018

15:00-17:00

 

Bilgisayar Lab.

 

 

TIBBİ DOK I

Öğr.Gör.Nihan ARIBAŞ

Halkla İlişkiler                          

24.01.2018

15:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ DOK I

Okutman Hakan AYDIN

Yabancı Dil I                    

24.01.2018

10:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ DOK I

Öğr. Gör. Filiz DİREK

Tıbbi Terminoloji

24.01.2018

13:00

 

106:36

 

 

TIBBİ DOK I

Doç. Dr. Muhammed SARI

Atatürk İlke ve İnk. Tar.

25.01.2018

13:00

 

Z-3:48

 

Öğr. Gör. A. Yaşar DURU

TIBBİ DOK I

Okt. Melis SEVEN

Fonetik Diksiyon       

25.01.2018

11:00

 

Z-2:33

 

 

TIBBİ DOK I

Öğr. Gör. A. Yaşar DURU

Halk Oyunları I

25.01.2018

14:00

 

103:40

 

 

TIBBİ DOK I

Öğr. Gör. Aytuğ ÇELİKKANAT

Beden Eğitimi ve Spor

26.01.2018

10:00

 

Açık alan

 

 

TIBBİ DOK I

Öğr. Gör. Filiz DİREK

Anatomi

26.01.2018

13:00

 

Z-3:48

 

 

 

 

 

 

SINIF

DERS SORUMLUSU

DERS ADI

SINAVIN

TARİHİ

SAATİ

SÜRE

SINAV YERİ/ KAPASİTESİ

ÖĞRENCİ SAYISI

GÖZETMENİ

TIBBİ DOK II

Öğr. Gör. Nesrin UZUN

Uğraş Terapisi

22.01.2018

11:00

 

Z-4:18

 

 

TIBBİ DOK II

Öğr. Gör. Ayşegül BEDİR

Hastalıklar Bilgisi I

22.01.2018

10:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ DOK II

Öğr. Gör. Nesrin UZUN

Davranış Bilimleri

22.01.2018

14:00

 

103:40

 

 

TIBBİ DOK II

Yrd. Doç. Dr. M. Derya ÖZDEMİR

Bilgisayar Uygulamaları II

23.01.2018

10:00

 

106:36

 

 

TIBBİ DOK II

Öğr.Gör.Nihan ARIBAŞ

Tıbbi Dokümantasyon III

23.01.2018

13:00

 

106:36

 

 

TIBBİ DOK II

Öğr.Gör.Nihan ARIBAŞ

Yazışma Teknikleri I

24.01.2018

11:00

 

103:40

 

 

TIBBİ DOK II

Doç.Dr.Yavuz Selim ÇAKMAK

İş Sağlığı ve Güvenliği

24.01.2018

14:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ DOK II

Öğr. Gör. A. Yaşar DURU

Güzel Sanatlar II

25.01.2018

10:00

 

Z-4:18

 

 

TIBBİ DOK II

Öğr.Gör.Yurdagül ÇÖLGEÇEN

Farmakoloji

25.01.2018

15:00

 

103:40

 

 

 

 

 

T.C.

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2017-2018 YILI TIBBİ LAB. GÜZ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

SINIF

DERS SORUMLUSU

DERS ADI

SINAV

TARİHİ

SAATİ

SÜRE

SINAV YERİ/ KAPASİTESİ

ÖĞRENCİ SAYISI

GÖZETMENİ

TIBBİ LAB I

Yrd. Doç. Dr. Rukiye BORAN

Fizyoloji

22.01.2018

11:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ LAB I

Yrd. Doç. Dr. Rukiye BORAN

Tıbbi Atıklar

22.01.2018

14:00

 

103:40

 

 

TIBBİ LAB I

Okutman Melis SEVEN

Türk Dili

22.01.2018

15:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ LAB I

Yrd. Doç. Dr. Rukiye BORAN

Genel Mikrobiyoloji

23.01.2018

13:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ LAB I

Yrd. Doç. Dr. M. Derya ÖZDEMİR

Temel Bilgisayar Bilimleri                           

23.01.2018

11:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ LAB I

Okutman Hakan AYDIN

Yabancı Dil I                    

24.01.2018

10:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ LAB I

Öğr. Gör. Filiz DİREK

Tıbbi Terminoloji

24.01.2018

13:00

 

106:36

 

 

TIBBİ LAB I

Yrd.Doç. Dr. Gül OLGUN KARACAN

Moleküler Biyolojik Yöntemler

25.01.2018

12:00

 

106:36

 

 

TIBBİ LAB I

Yrd.Doç. Dr. Gül OLGUN KARACAN

Lab. Aletleri Kul. Ve Bak.

25.01.2018

13:30

 

106:36

 

 

TIBBİ LAB I

Arş.Gör.Dr.Talat BARAN

Temel Kimya

25.01.2018

10:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ LAB I

Öğr. Gör. A. Yaşar DURU

Halk Oyunları I

25.01.2018

14:00

 

103:40

 

 

TIBBİ LAB I

Öğr. Gör. Aytuğ ÇELİKKANAT

Beden Eğitimi ve Spor

26.01.2018

10:00

 

Açık alan

 

 

TIBBİ LAB I

Öğr. Gör. Filiz DİREK

Anatomi

26.01.2018

13:00

 

Z-3:48

 

 

 

 

 

SINIF

DERS SORUMLUSU

DERS ADI

SINAV

TARİHİ

SAATİ

SÜRE

SINAV YERİ/ KAPASİTESİ

ÖĞRENCİ SAYISI

GÖZETMENİ

TIBBİ LAB II

Öğr. Gör. Ayşegül BEDİR

Halk Sağ. ve Tıbbi Deont.

22.01.2018

13:00

 

Z-5:33

 

 

TIBBİ LAB II

Okutman Hakan ÖZDEMİR

Tiyatro ve Y. Drama                       

22.01.2018

10:00

 

Z-2:33

 

 

TIBBİ LAB II

Yrd. Doç. Dr. M. Derya ÖZDEMİR

Bioistatistik

23.01.2018

16:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ LAB II

Öğr. Gör. Rabia SARI

İlkyardım

23.01.2018

14:00

 

Z-5:33

 

 

TIBBİ LAB II

Doç.Dr.Yavuz Selim ÇAKMAK

İş Sağlığı ve Güvenliği

24.01.2018

14:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ LAB II

Yrd. Doç. Dr. Orhan YAVUZ

Patoloji

24.01.2018

11:00

 

Z-2:33

 

 

TIBBİ LAB II

Yrd.Doç. Dr. Gül OLGUN KARACAN

Klinik biyokimya

25.01.2018

14:30

 

103:40

 

 

TIBBİ LAB II

Doç. Dr. Muhammed SARI

Atatürk İlke ve İnk. Tar.

25.01.2018

13:00

 

Z-3:48

 

 

TIBBİ LAB II

Öğr. Gör. A. Yaşar DURU

Güzel Sanatlar I

26.01.2018

15:00

 

Z2:33

 

 

TIBBİ LAB II

Yrd. Doç. Dr. M. Derya ÖZDEMİR

Nükleer Tıp

26.01.2018

11:00

 

Z-2:33

 

 

 

 

 

T.C.

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2017-2018 YILI YAŞLI BAKIMI GÜZ BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

SINIF

DERS SORUMLUSU

DERS ADI

SINAV

TARİHİ

SAATİ

SÜRE

SINAV YERİ/ KAPASİTESİ

ÖĞRENCİ SAYISI

GÖZETMENİ

YAŞLI BAK. I

Yrd. Doç. Dr. Rukiye BORAN

Fizyoloji

22.01.2018

11:00

 

Z-3:48

 

 

YAŞLI BAK. I

Okutman Melis SEVEN

Türk Dili

22.01.2018

15:00

 

Z-3:48

 

 

YAŞLI BAK. I

Öğr.Gör.Nesrin UZUN

Kişilerarası İlişkiler

22.01.2018

13:00

 

Z-4:18

 

 

YAŞLI BAK. I

Öğr. Gör. Rabia SARI

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg. I

23.01.2018

15:00

 

Z-2:33

 

 

YAŞLI BAK. I

Yrd. Doç. Dr. M. Derya ÖZDEMİR

Temel Bilgisayar Bilimleri                           

23.01.2018

11:00

 

Z-3:48

 

 

YAŞLI BAK. I

Okutman Hakan AYDIN

Yabancı Dil I                    

24.01.2018

10:00

 

Z-3:48

 

 

YAŞLI BAK. I

Öğr. Gör. Filiz DİREK

Tıbbi Terminoloji

24.01.2018

13:00

 

106:36

 

 

YAŞLI BAK. I

Okt. Kadriye KUTLAY

Almanca I

24.01.2018

15:00

 

Z-4:18

 

 

YAŞLI BAK. I

Doç. Dr. Muhammed SARI

Atatürk İlke ve İnk. Tar.

25.01.2018

13:00

 

Z-3:48

 

 

YAŞLI BAK. I

Okt. Melis SEVEN

Fonetik Diksiyon       

25.01.2018

11:00

 

Z-2:33

 

 

YAŞLI BAK. I

SHU Zeliha  Ç. ASLAN

Sosyal Hizmetler

25.01.2018

15:00

 

Z-2:33

 

 

YAŞLI BAK. I

Öğr. Gör. A. Yaşar DURU

Halk Oyunları I

25.01.2018

14:00

 

103:40

 

 

YAŞLI BAK. I

Öğr. Gör. Filiz DİREK

Anatomi

26.01.2018

13:00

 

Z-3:48

 

 

 

 

 

SINIF

DERS SORUMLUSU

DERS ADI

SINAV

TARİHİ

SAATİ

SÜRE

SINAV YERİ/ KAPASİTESİ

ÖĞRENCİ SAYISI

GÖZETMENİ

YAŞLI BAK. II

Öğr. Gör. Ayşegül BEDİR

Yaşlı Bak. İlke ve Uyg. III

22.01.2018

14:00

 

Z-2:33

 

 

YAŞLI BAK. II

Okutman  Hakan ÖZDEMİR

Tiyatro ve Y. Drama                   

22.01.2018

10:00

 

Z-2:33

 

 

YAŞLI BAK. II

Öğr. Gör. Rabia SARI

İlkyardım

23.01.2018

14:00

 

Z-5:33

 

 

YAŞLI BAK. II

Öğr. Gör. Ayşegül BEDİR

Üreme Sağlığı

24.01.2018

11:00

 

Z-5:33

 

 

YAŞLI BAK. II

Öğr. Gör. Ayşegül BEDİR

Yaşlıda Kronik Hastalıklar

24.01.2018

14:00

 

Z-5:33

 

 

YAŞLI BAK. II

Yrd. Doç. Dr. Güler DURU AŞİRET

Yaşlıda Nör. Hastalıklar

25.01.2018

10:00

 

Z-2:33

 

 

YAŞLI BAK. II

Fizyoterapist.Kadir A.DAĞ

Egzersiz Fizyol. ve Yaşlı Jim.

25.01.2018

16:00

 

Z-5:33

 

 

YAŞLI BAK. II

Öğr. Gör. A. Yaşar DURU

Güzel Sanatlar I

26.01.2018

15:00

 

Z-2:33

 

 

YAŞLI BAK. II

Öğr.Gör.Filiz DİREK

Yaşlıda Romat. Hastalıklar

26.01.2018

10:00

 

Z-5:33