2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YY YAŞLI BAKIMI HAFTALIK DERS PROGRAMI

T.C

              AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

               Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

                Yaşlı Bakımı Programı

                                            2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

 

 

P

A

Z

A

R

T

E

S

İ

                               1. SINIF

2. .SINIF

 

SAAT

DERSİN  ADI                                Ö.E

SNF

DERSİN  ADI                              Ö.E

SNF

 

08.00

 

 

 

 

 

09.00

 

 

 

 

 

10.00

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.I        9

     Z-2

Tiyatro ve Y. Drama                    13

Z-5

 

11.00

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.I        9

     Z-2

Tiyatro ve Y. Drama                    13

Z-5

 

13.00

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.I        9

     Z-2

Üreme Sağlığı                                       6

Z-4

 

14.00

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.I        9

     Z-2

Üreme Sağlığı                                       6

Z-4

 

15.00

Anatomi                                   7

     Z-2

 

 

 

16.00

Anatomi                                   7

     Z-2

 

 

 

17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

S

A

L

I

08.00

 

 

Yaşlı ilke ve Uygulamaları III       6

    Z-3

 

09.00

Fizyoloji                                        2

Z-4

Yaşlı ilke ve Uygulamaları III       6

    Z-3

 

10.00

Fizyoloji                                    2

Z-4

Yaşlıda Kronik Hastalıklar              6   

Z-3

 

11.00

Fizyoloji                                    2

      Z-4

Yaşlıda Kronik Hastalıklar              6

Z-3

 

13.00

Tıbbi Terminoloji                     7

Z-5

İlk Yardım                                      9

     Z-3

 

14.00

Tıbbi Terminoloji                     7

Z-5

İlk Yardım                                      9

     Z-3

 

15.00

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.I        9

Z-3

Yaşlıda Romotolojik Hastalıklar    7

    103

 

 

 

16.00

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.I        9

Z-3

Yaşlıda Romotolojik Hastalıklar    7

    103

 

17.00

 

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

Ç

A

R

Ş

A

M

B

A

08.00

Türk Dili                                 12

103

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.III   6-9

106

 

09.00

Türk Dili                                 12

103

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.III    6-9

106

 

10.00

Halk Oyunları        I                  5 

     Z-2

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.III    6-9

    106

 

11.00

Halk Oyunları        I                  5 

     Z-2

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.III   6-9

    106

 

13.00

Temel Bilgisayar Bilimleri     3

Bil-Lab

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.III    6-9

    106

 

14.00

Temel Bilgisayar Bilimleri     3

Bil-Lab

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.III    6-9

    106

 

15.00

 

 

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.III   6-9

    106

 

16.00

 

 

Yaşlı Bakımı İlke ve Uyg.III    6-9 

    106

 

17.00

 

 

 

 

 

 

P

E

R

Ş

E

M

B

E

08.00

Kişilerarası İlişkiler                10

Z-2

 

 

 

09.00

Kişilerarası İlişkiler                10

      Z-2

 

 

 

10.00

Fonetik Diksiyon                       12

      Z-3

Yaşlıda Nörolojik Hastalıklar             18

    Z-2

 

11.00

Fonetik Diksiyon                       12

Z-3

Yaşlıda Nörolojik Hastalıklar             18

    Z-2

 

13.00

Almanca I                              14

103

Güzel Sanatlar I                                     5

    Z-4

 

14.00

Almanca I                                    14

103

Güzel Sanatlar I                                     5

    Z-4

 

15.00

 

 

 

 

 

16.00

 

 

 

 

 

17.00

Sosyal Hizmetler                           15

103

Egz Fizyolojisi ve Yaşlı Jim.        19

    106

 

18.00

Sosyal Hizmetler                           15

103

Egz Fizyolojisi ve Yaşlı Jim.        19

    106

 

 

 

C

U

M

A

08.00

Yabancı Dil   I                     16

     103

 

 

 

09.00

Yabancı Dil   I                      16

     103

 

 

 

10.00

 

 

 

 

 

11.00

 

 

 

 

 

13.00

Atatürk ilkeleri ve İnk. Tar.    17

106

 

 

 

14.00

Atatürk ilkeleri ve İnk. Tar.    17

106

 

 

 

15.00

 

 

 

 

 

16.00

 

 

 

 

 

17.00

 

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

 

1-Doç.Dr.Yavuz Selim ÇAKMAK

7-Öğr.Gör. Filiz DİREK

14- Okutman Kadriye KUTLAY

 

2-Yrd.Doç.Dr.Rukiye BORAN

8-Öğr.Gör.Nihan ARIBAŞ

15- SHU.Zeliha  Ç. ASLAN

 

3-Yrd.Doç.Dr.Meryem ÖZDEMİR

9-Öğr.Gör. Rabia SARI

16-Okutman Çağrı ERKOÇ

 

4-Yrd.Doç.Dr.Gül OLGUN

10-Öğr.Gör.Nesrin UZUN

17-Yrd.Doç.Dr.Muhammed SARI

 

5-Öğr.Gör.Ahmet Yaşar DURU

11-Okutman Arzu TÖRENGÜL

18- Yrd.Doç.Dr.Güler DURU

 

6-Öğr.Gör.Ayşegül BEDİR

12-Okutman Melis SEVEN

19- Fizyoterapist.Kadir A.DAĞ

 

 

13-Okutman  Hakan ÖZDEMİR