2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YY TIBBİ LABORATUVAR HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

   T.C.       

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

        Tıbbi Laboratuar Programı

                      2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

 

 

P

A

Z

A

R

T

E

S

İ

                               1. SINIF

2. .SINIF

 

SAAT

DERSİN  ADI                            Ö.E

SNF

DERSİN  ADI                             Ö.E

SNF

 

08.00

Anatomi                                    7

Z-3

Tiyatro ve Y. Drama                        16

Z-4

 

09.00

Anatomi                                    7

Z-3

Tiyatro ve Y. Drama                        16

Z-4

 

10.00

Beden Eğitimi ve Spor I         14

103

Halk Sağlığı ve Tıbbi Deontoloji.      6

Z-4

 

11.00

Beden Eğitimi ve Spor I         14

      103

Halk Sağlığı ve Tıbbi Deontoloji       6

Z-4

 

13.00

Temel Kimya                         18 

     103

 

 

 

14.00

Temel Kimya                          18

     103

 

 

 

15.00

Türk Dili     I                           12

     103

 

 

 

16.00

Türk Dili     I                           12

     103

 

 

 

17.00

 

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

S

A

L

I

08.00

 

 

Patoloji                                  17

106

 

09.00

 

 

Patoloji                                  17

106

 

10.00

Temel Bilgisayar Bilimleri     3

Bil-Lab

İlk Yardım                                          9

Z-2

 

11.00

Temel Bilgisayar Bilimleri     3

Bil-Lab

İlk Yardım                                          9

Z-2

 

13.00

Tıbbi Terminoloji                     7

Z-5

Klinik Biyokimya                               4

Z-2

 

14.00

Tıbbi Terminoloji                     7

Z-5

Klinik Biyokimya                               4

Z-2

 

15.00

Fizyoloji                                        2

Z-4

Klinik Biyokimya                               4

Z-2/LAB

 

16.00

Fizyoloji                                        2

Z-4

Klinik Biyokimya                              4

  Z-2/LAB

 

17.00

 

 

 

 

 

 

Ç

A

R

Ş

A

M

B

A

08.00

 

 

 

 

 

09.00

Lab. Alet. Kul. Ve Bakımı         4

Z-5

 

 

 

10.00

Lab. Alet. Kul. Ve Bakımı         4

Z-5/LAB

 Bioistatistik                                     3                        

       Z-4

 

11.00

Lab. Alet. Kul. Ve Bakımı         4

Z-5/LAB

 Bioistatistik                                     3

       Z-4

 

13.00

Tıbbi Atıklar                             2

Z-5

Güzel Sanatlar I                                   5

103

 

14.00

Tıbbi Atıklar                             2

Z-5

Güzel Sanatlar I                                   5

       103

 

15.00

 

 

 

 

 

16.00

 

 

 

 

 

17.00

 

 

 

 

 

 

P

E

R

Ş

E

M

B

E

08.00

Mol. Biy. Yöntemler                 4

Z-3

 

 

 

09.00

Mol. Biy. Yöntemler                 4

Z-3

 

 

 

10.00

Halk Oyunları  I                        5 

     106

 

 

 

11.00

Halk Oyunları  I                       5 

     106

 

 

 

13.00

Genel Mikrobiyoloji                   2

106

 

 

 

14.00

Genel Mikrobiyoloji                   2

106

 

 

 

15.00

Genel Mikrobiyoloji                   2

106/LAB

Nükleer Tıp                                     3

Z-5

 

16.00

Genel Mikrobiyoloji                   2

106/LAB

Nükleer Tıp                                     3

Z-5

 

17.00

 

 

 

 

 

 

 

C

U

M

A

08.00

 

 

 

 

 

09.00

 

 

 

 

 

10.00

 

 

Atatürk ilkeleri ve İnkilap Tarihi     11

Z-3

 

11.00

 

 

Atatürk ilkeleri ve İnkilap Tarihi     11

Z-3

 

13.00

 

 

 

 

 

14.00

 

 

İş Sağlığı ve Güvenliği                  1

Z-5

 

15.00

Yabancı Dil   I                     15

     Z-2

İş Sağlığı ve Güvenliği                  1

Z-5

 

16.00

Yabancı Dil   I                     15

     Z-2

 

 

 

17.00

 

 

 

 

 

1-Doç.Dr.Yavuz Selim ÇAKMAK

7-Öğr.Gör. Filiz DİREK

13-Okutman Arzu TÖRENGÜL

 

2-Yrd.Doç.Dr.Rukiye BORAN

8-Öğr.Gör.Nihan ARIBAŞ

14-Öğr.Gör.Aytuğ ÇELİKKANAT

 

3-Yrd.Doç.Dr.Meryem ÖZDEMİR

9-Öğr.Gör. Rabia SARI

15-Okutman Çağrı ERKOÇ

 

4-Yrd.Doç.Dr.Gül OLGUN

10-Öğr..Gör.Nesrin UZUN

16-Okutman Hakan ÖZDEMİR

 

5-Öğr.Gör.Ahmet Yaşar DURU

11-Yrd.Doç.Dr.Muhammed SARI

17-Yrd.Doç.Dr.Orhan YAVUZ

 

6-Öğr.Gör.Ayşegül BEDİR

12-Okutman M.Melis.SEVEN

18-Arş..Gör.Dr.Talat BARAN