2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM GÜZ YY TIBBİ DÖK. VE SEK. HAFTALIK DERS PROGRAMI

T.C.

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı

                      2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

 

 

P

A

Z

A

R

T

E

S

İ

                               1. SINIF

2.SINIF

SAAT

DERSİN  ADI                          Ö.E

SNF

DERSİN  ADI                            Ö.E

SNF

08.00

Beden Eğitimi ve Spor I           11

106

Hastalıklar Bilgisi                          6

       Z-5

09.00

Beden Eğitimi ve Spor I           11

      106

Hastalıklar Bilgisi                          6

       Z-5

10.00

Tıbbi Dokümantasyon I              8

Z-3

Bilgisayar Uygulamaları II             3

Bil-Lab

11.00

Tıbbi Dokümantasyon I              8

Z-3

Bilgisayar Uygulamaları II             3

Bil-Lab

13.00

Anatomi                                      7

Z-3

Bilgisayar Uygulamaları II            3

Bil-Lab

14.00

Anatomi                                      7

Z-3

Bilgisayar Uygulamaları II            3

Bil-Lab

15.00

On Parmak Yazım Teknikleri  16

Bil-Lab

Güzel Sanatlar II                               5

106

16.00

On Parmak Yazım Teknikleri  16

Bil-Lab

Güzel Sanatlar II                               5

106

17.00

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

 

S

A

L

I

08.00

Tıbbi Terminoloji                      7

Z-5

 

 

09.00

Tıbbi Terminoloji                      7

Z-5

Tıbbi Dökümantasyon III              8

       Z-2

10.00

Halk Oyunları                            5

106

Yazışma Teknikleri I                     8

Z-5

11.00

Halk Oyunları                            5

106

Yazışma Teknikleri I                       8

Z-5

13.00

Sağlık Mevzuatı                       18

106

Yazışma Teknikleri I (uyg)             8

Bil-Lab

14.00

Sağlık Mevzuatı                       18

106

Yazışma Teknikleri I (uyg)             8

Bil-Lab

15.00

 

 

Uğraş Terapisi                             10

       Z-4

16.00

 

 

Uğraş Terapisi                             10

        Z-4

17.00

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

Ç

A

R

Ş

A

M

B

A

08.00

 

 

Tıbbi Dok. ve Sekreterlik III      7-8

Z-3/UYG

09.00

 

 

Tıbbi Dok. ve Sekreterlik III      7-8

Z-3/ UYG

10.00

 

 

Tıbbi Dok. ve Sekreterlik III      7-8

Z-3/ UYG

11.00

 

 

Tıbbi Dok. ve Sekreterlik III      7-8

Z-3 /UYG

12.00

 

 

Tıbbi Dok. ve Sekreterlik III      7-8

Z-3 /UYG

13.00

 

 

Tıbbi Dok. ve Sekreterlik III      7-8

Z-3 /UYG

15.00

 

 

Tıbbi Dok. ve Sekreterlik III     7- 8

Z-3/ UYG

16.00

 

 

Tıbbi Dok. ve Sekreterlik III     7- 8

Z-3/ UYG

17.00

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

P

E

R

Ş

E

M

B

E

08.00

 

 

 

 

09.00

 

 

 

 

10.00

Fonetik Diksiyon                       12

Z-3

 

 

11.00

Fonetik Diksiyon                       12

Z-3

 

 

13.00

Halkla ilişkiler                             7

Z-3

Davranış Bilimleri                      10

Z-5

14.00

Halkla ilişkiler                             7

Z-3

Davranış Bilimleri                      10

Z-5

15.00

Temel Bilgisayar Bilimleri        3

Bil-Lab

Farmakaloji                                 17

103

16.00

Temel Bilgisayar Bilimleri        3

Bil-Lab

Farmaloloji                                  17

103

17.00

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

C

U

M

A

08.00

Atatürk ilkeleri ve İnk. Tarihi   14

106

 

 

09.00

Atatürk ilkeleri ve İnk. Tarihi   14

106

 

 

10.00

Yabancı Dil   I                          15

      103

 

 

11.00

Yabancı Dil   I                          15

      103

 

 

13.00

Türk Dili                                   12

106

 

 

14.00

Türk Dili                                   12

106

İş Sağlığı ve Güvenliği                1

Z-5

15.00

 

 

İş Sağlığı ve Güvenliği                1

Z-5

16.00

 

 

 

 

17.00

 

 

 

 

1-Doç.Dr.Yavuz Selim ÇAKMAK

7-Öğr.Gör. Filiz DİREK

13-Okutman Arzu TÖRENGÜL

2-Yrd.Doç.Dr.Rukiye BORAN

8-Öğr.Gör.Nihan ARIBAŞ

14-Yrd.Doç.Dr.Muhammed SARI

3-Yrd.Doç.Dr.Meryem ÖZDEMİR

9-Öğr.Gör. Rabia SARI

15-Okutman Çağrı ERKOÇ

4-Yrd.Doç.Dr.Gül OLGUN

10-Öğr..Gör.Nesrin UZUN

16-Yrd.Doç.Dr.Veysel ÇAKMAK

5-Öğr.Gör.Ahmet Yaşar DURU

11.Öğr.Gör.Aytuğ ÇELİKKANAT

17-Öğr.Gör.Yurdagül ÇÖLGEÇEN

6-Öğr.Gör.Ayşegül BEDİR

12-Okutman Melis SEVEN

18-Uzm.Hemşire Derya GÖÇER