2016-2017 BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI YENİ!!!

T.C.

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı

                      2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

 

 

P

A

Z

A

R

T

E

S

İ

                               1. SINIF

2.SINIF

SAAT

DERSİN  ADI                          Ö.E

SNF

DERSİN  ADI                            Ö.E

SNF

08.00

 

 

 

 

09.00

 

 

Sağlık Kurumları Yönetimi          4

     Z-04

10.00

Yabancı Dil II                                12

103

Sağlık Kurumları Yönetimi          4

     Z-04

11.00

Yabancı Dil II                                12

103

Sağlık Kurumları Yönetimi          4

    Z-04

13.00

Türk Dili  II                                    13

103

Üreme Sağlığı                                     9

    Z-04

14.00

Türk Dili  II                                    13

103

Üreme Sağlığı                               9

    Z-04

15.00

Atatürk İlkeleri  ve İnk.Tarihi II   1

103

 

 

16.00

Atatürk İlkeleri  ve İnk.Tarihi II   1

103

 

 

17.00

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S

A

L

I

08.00

Halk Sağ. Ve Tıbbi Deontoloji 9

Z-04

Yazışma Teknikleri    II                     3

 

09.00

Halk Sağ. Ve Tıbbi Deontoloji 9

Z-04

Yazışma Teknikleri    II                     3

 

10.00

Beden E.ve Spor II                 11

Z-01

Yazışma Teknikleri    II                     3

Bil.Lab 2

11.00

Beden E.ve Spor II                 11

Z-01

Yazışma Teknikleri    II                     3

Bil.Lab 2

13.00

Protokol Bilgisi                              6

Z-04

Tıp Kütüphaneciliği                          10

Z-02

14.00

Protokol Bilgisi                              6   

Z-04

Tıp Kütüphaneciliği                          10

Z-02

15.00

 

 

Engellilik ve Toplum               6

Z-03

16.00

 

 

Engelilik ve Toplum                6

Z-03

17.00

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

Ç

A

R

Ş

A

M

B

A

08.00

Bilgisayar Uygulamaları I            2

Bil.Lab 2

Tıbbi Dokümantasyon IV               5

UYG

09.00

Bilgisayar Uygulamaları I            2

Bil.Lab 2

Tıbbi Dokümantasyon IV               5

UYG

10.00

Bilgisayar Uygulamaları I            2

Bil.Lab 2

Tıbbi Dokümantasyon IV               5

UYG

11.00

Bilgisayar Uygulamaları I            2

Bil.Lab 2

Tıbbi Dokümantasyon IV               5

UYG

12.00

 

 

Tıbbi Dokümantasyon IV               5

UYG

13.00

Güzel sanatlar 1                 10

     Z-01

Tıbbi Dokümantasyon IV               5

UYG

14.00

Güzel sanatlar 1                   10

     Z-01

Tıbbi Dokümantasyon IV               5

UYG

15.00

 

 

Tıbbi Dokümantasyon IV               5

UYG

16.00

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

P

E

R

Ş

E

M

B

E

08.00

Tıbbi Dokümantasyon II           5

UYG

İlk Yardım                              7

       Z-04

09.00

Tıbbi Dokümantasyon II           5

UYG

İlk Yardım                              7      

       Z-04

10.00

Tıbbi Dokümantasyon II           5

UYG

Hastalıklar Bilgisi II                            9

       Z-04

11.00

Tıbbi Dokümantasyon II           5

UYG

Hastalıklar Bilgisi II                            9

       Z-04

13.00

Tıbbi Dokümantasyon II           5

UYG

Bilgisayar Uygulamaları III               2        

Bil.Lab 2

14.00

Tıbbi Dokümantasyon II           5

UYG

Bilgisayar Uygulamaları III               2

Bil.Lab 2

15.00

Tıbbi Dokümantasyon II           5

UYG

Bilgisayar Uygulamaları III               2

Bil.Lab 2

16.00

Tıbbi Dokümantasyon II           5

UYG

Bilgisayar Uygulamaları III               2

Bil.Lab 2

17.00

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

C

U

M

A

08.00

 

 

 

 

09.00

Tıbbi Dökümantasyon  II               5

     Z-04

 

 

10.00

Tıbbi Dökümantasyon  II               5

     Z-04

 

 

11.00

 

 

Tıbbi Dokümantasyon IV                   5

      Z-05

13.00

Bioistatistik                                  2

     Z-04

Girişimcilik                                          5

      Z-05

14.00

Bioistatistik                                  2                     

     Z-04

Girişimcilik                                          5

      Z-05

15.00

Bioistatistik                                  2

    Bil.Lab

Girişimcilik                                          5 

      Z-05

16.00

Bioistatistik                                  2

    Bil-Lab

Girişimcilik                                          5

      Z-05

17.00

 

 

 

 

1- Doç.Dr.Muhammed SARI

7-Öğr.Gör.Rabia SARI         

13- Okutman Arzu TÖREN GüL

2- Yrd.Doç.Dr.M.Derya ÖZDEMİR

8- Öğr. Gör. Filiz DİREK

14

3- Yrd.Doç.Dr.Zuhal FİDAN

9- Öğr. Gör.Ayşegül BEDİR

15-

4- Yrd.Doç.Dr Serap TAŞKAYA

10- Öğr.Gör. Ahmet Yaşar DURU

16-

5- Öğr. Gör . Şefik ÖZDEMİR

11- Öğr. Gör. Aytuğ ÇELİKKANAT

17-

6- Öğr. Gör. Nesrin UZUN

12- Okutman Hakan AYDIN

18-

               

               

                                                           T.C.

           AKSARAY ÜNİVERSİTESİ

 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

        Tıbbi Laboratuar Programı

                      2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

 

 

P

A

Z

A

R

T

E

S

İ

                               1. SINIF

2. .SINIF

 

SAAT

DERSİN  ADI                            Ö.E

SNF

DERSİN  ADI                             Ö.E

SNF

 

08.00

Tıbbi Parazitoloji                           6

   Z-03

Atatürk İlkeleri  ve İnk.Tarihi II      1

103

 

09.00

Tıbbi Parazitoloji                           6

   Z-03

Atatürk İlkeleri  ve İnk.Tarihi II      1

103

 

10.00

Tıbbi Parazitoloji                           6

Fen BLab /  Z-03

Tıbbi  Biyoloji ve Genetik           2

Z-02

 

11.00

Tıbbi Parazitoloji                           6

Lab BLab

Z-03

Tıbbi Biyoloji ve Genetik            2

Z-02

 

13.00

Hematoloji                                     6

Z-03

Tiyatro ve Yaratıcı Drama II         11

Z-01

 

14.00

Hematoloji                                     6

Z-03

Tiyatro ve Yaratıcı Drama II         11

Z-01

 

15.00

Hematoloji                                     6

Fen BLab / Z-03

Üreme Sağlığı                          10

Z-02

 

16.00

Hematoloji                                     6

Fen BLab /Z-03

Üreme Sağlığı                          10

Z-02

 

17.00

 

 

 

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

S

A

L

I

08.00

Beden Eğitimi ve Spor II              12

    Z-01

Tıbbi Laboratuar                             5

UYG

 

09.00

Beden Eğitimi ve Spor II              12

    Z-01

Tıbbi Laboratuar                             5

UYG

 

10.00

Halk Oyunları II                    13

    Z-01

Tıbbi Laboratuar                             5

UYG

 

11.00

Halk Oyunları II                    13

    Z-01

Tıbbi Laboratuar                             5

UYG

 

13.00

Histoloji                                         6

    Z-03

Tıbbi Laboratuar                             5

UYG

 

14.00

Histoloji                                         6

    Z-03

Tıbbi Laboratuar                             5

UYG

 

15.00

Türk Dili II                                  15

    101

Tıbbi Laboratuar                             5

UYG

 

16.00

Türk Dili II                                   15

    101

Tıbbi Laboratuar                             5

UYG

 

17.00

 

 

 

 

 

 

Ç

A

R

Ş

A

M

B

A

08.00

Klinik Mikrobiyoloji                     5

    Z-03

Tıbbi Laboratuar                             4

UYG

 

10.00

Klinik Mikrobiyoloji                     5

     Z-03

Tıbbi Laboratuar                             4

UYG

 

11.00

Klinik Mikrobiyoloji                     5

 F labZ-03

Tıbbi Laboratuar                             4

UYG

 

12.00

Klinik Mikrobiyoloji                     5

 FLabZ-03

Tıbbi Laboratuar                             4

UYG

 

13.00

Temel Biyokimya                        2

    Z-03

Tıbbi Laboratuar                             4

UYG

 

14.00

Temel Biyokimya                        2

    Z-03

Tıbbi Laboratuar                             4

UYG

 

15.00

Temel Biyokimya                        2

FLabZ-03

Tıbbi Laboratuar                             4

UYG

 

16.00

Temel Biyokimya                        2

FLabZ-03              

Tıbbi Laboratuar                             4

UYG

 

17.00

 

 

 

 

 

 

P

E

R

Ş

E

M

B

E

08.00

 

 

Tıbbi Laboratuar                              5

 Z-05

 

09.00

 

 

Tıbbi Laboratuar                              5

Z-05

 

10.00

Biofizik                                  3

Z-03

Tıbbi Laboratuar                              5

Z-05

 

11.00

Biofizik                                       3

Z-03

Tıbbi Laboratuar                              5

Z-05

 

13.00

Organik Kimya                              4

Z-03

Klinik sitoloji                             9

Z-05

 

14.00

Organik Kimya                              4

Z-03

Klinik sitoloji                             9

Z-05

 

15.00

 

 

Klinik sitoloji                             9

Z-05

 

16.00

 

 

 

 

 

17.00

 

 

 

 

 

 

 

C

U

M

A

08.00

 

 

Adli Bilimlere Giriş                 4

Z-01

 

09.00

 

 

Adli Bilimlere Giriş                 4

Z-01

 

10.00

Yabancı Dil II                               11

     102

Güzel sanatlar II                              13

Z-01

 

11.00

Yabancı Dil II